Reference

Společná pouť Kutnou Horou 28. 8. 2021

 "Jsem rád, že jsem se zúčastnil. Bylo pro mne zajímavé blíže prozkoumat minerály, když jsme se u nich zastavili. Rád jsem se setkal s Luckou z Pelhřimova. Žasnu, jak nápadité fotky má Lenka a také, jak krásně fotogenická je ta paní s kloboukem - jméno jsem zapomněl. Hodně mne oslovila kombinace karty a otázky, které jsem si vytáhl, šly dobře dohromady a i když si nejsem jistý, co konkrétně mi říkají, celkem jasně mi udávají směr, kterým se potřebuji ubírat. Ke konci setkání se mi udělalo dost špatně - moc nevím, co se dělo, ale odeznělo to.  S cestou zpět do Prahy jsem měl nakonec štěstí - jel mi vlak, o kterém jsem nevěděl, a tak nebylo zapotřebí žádné delší čekání.  Pozdravuji do Humpolce a případně i ostatní účastníky z jiných míst." 
Pavel

 

 „Já si odnášela z poutě klid a příjemné pocity z energie vás ostatních. Byl tam každý sám za sebe, ale přesto jsem cítila spojení s ostatníma. Moc pěkná otázka... a proč bych si neměla věřit?, bohužel já nemám v sobě tu správnou odpověď. Včera jsem si položila otázku.. co když se mi to nepovede?, pak jsem si změnila otázku na... co když se mi to povede?, hned se mi pracovalo s jinou chutí. To jen, že má člověk v životě spoustu otázek, kdy si vlastně nevěří. Mě inspirovalo to, co jsi napsala a tak jsem změnila prostě jen otázku. Snad to píšu tak, aby to dávalo smysl:), a když ne, tak ne:). Děkuju za možnost být s vámi na pouti. Krásné dny a na viděnou.“
Lucka

 „Ivanko , dovol mi, abych přidala také pár slov k sobotní pouti v Kutné Hoře. Bylo mi s vámi tak dobře, jak už mi dlouho nebylo. Mé velké díky tobě a Petrovi za to, že obětujete svůj volný čas pro nás, poutníky. Na tuto pouť budu hodně vzpomínat. Našla jsem zde odpověď na otázku...co je pro mě teď důležité?...a zároveň budu přemýšlet, zda jsem opravdu hodna karty Zahrada života, kterou jsem si vytáhla už třikrát. Ještě jednou veliké díky a budu se těšit na další poutě. Také děkuji všem, kteří svými fotkami přispěli k vytvoření alba, je nádherné....:-)
Miluše

Svatováclavská pouť na Levý Hradec 28. 9. 2019

Ahojky, moooc děkuji za překrásnou pouť, užili jsme si všichni  pěkný den, jsem ráda, že jsem  svou maličkostí přispěla k dobré náladě.

Jíťa

Pouť se  mi opět velmi líbila. Až na jednu jsem s vámi už absolvovala celý jeden rok! Každá pouť byla trochu jiná. Vždy trochu jiná parta,  vždy trochu jiné osobní nastavení a vámi předložené téma. A to se pak zajímavě setkává nebo prolíná. Kouzelná je i "hra" s  kartičkami. Vaše poutě jsou pro mě jeden z mnoha způsobů jak si vyšší věk užívat. Abych to shrnula. Děkuji a těším se na další poutě.
 
Líba

  

Letní pouť na poutní místo Klokoty 29. 6. 2019

Byla to nejkrásnější akce za posledního 3/4 roku, takže moc díky.

Dana

 

Děkuji za poslané fotky. Mohla jsem si tak opět připomenout a zavzpomínat na sobotní den, který byl pro mě setkáním s milými a pohodovými lidmi v krásném prostředí. Určité okamžiky z tohoto dne se mi vracejí a znovu si je prožívám. Chtěla jsem ještě dodat, že jsem větší část cesty šla s Vašíkem a jeho přístup k životu s jeho milým úsměvem byl pro mě inspirací. I složité životní situace jsou řešitelné, jen člověk nesmí ztrácet naději.

Jana

 

Chci opět poděkovat, sobota byla pro mne oáza klidu a setkání s fajn přáteli. Jsem za vás všechny vděčná, velice mi setkání s vámi pomáhají najít svoji sílu a cestu, zamyslet se a hledat, jsem a budu věčný hledač a nenapravitelný idealista, který věří v dobré lidi. Posun, kterého si u sebe nejvíce cením, je ten, že už alespoň snad trochu dokáži naslouchat lecčemu, ale vzít si z toho jen to, co jsem já, co se mnou rezonuje, být zase o krok víc sama sebou a poslouchat sebe.

Martina.

 

Pouť byla opravdu vydařená a můj obdiv mají Vašík a Pavlík. Oba dva to zvládli na jedničku. Hluboce před nimi smekám. Všichni zúčastnění byli super a procházka krásnou přírodou se musela všem líbit jako i posezení u dobrého jídla a pit v hospůdce na břehu Lužnice. Poutní místo s krásným kostelem a zahradou i výklad historie tohoto místa bylo pěknou tečkou za naší poutí. Děkuji všem, kdo se podíleli na realizaci této poutě a budu se těšit na další setkání.

Miluše

  

Novoroční pouť posvátnými místy Prahy 19. 1. 2019 

Chtěl bych poděkovat za dnešní pouť. Bylo to moc fajn. Mrzí mě, že jsme museli jít dříve, o to víc, že jsem nemohl pomoc s kolečkovými křesly do dalších kopců. Protože jsem nemohl být na závěrečném sdílení a vím, jak má Jirka rád slovy s více významy, píši jeden vhled, který jsem měl několikrát v průběhu poutě. To slovo se objevilo, jako karta na úvod, při rozhovoru s někým a také, když se mě někdo ptal, jak se připravit na smrt z hlediska šamanismu. To slovo je ODPOUŠTĚNÍ. A jak má Jirka rád slova ve slovech, uvědomil jsem si, že to slovo je od-POUŠŤ-ení. A tak, že když odpouštíme ( a je jedno jestli sobě nebo někomu), odcházím od pouště, tedy od místa, kde nic není, žádný život.

Mějte se hezky a děkuji.

Ondra 

 

Chtěla bych poděkovat za možnost zúčastnit se společné poutě, pro mě je to vždy hodně inspirativní. Paní Eva, o kterou se starám, byla jako vyměněná, pouť se jí moc líbila a já jsem zase měla kontakt na KKC ART, kam občas docházím dělat si radost. Člověk si uvědomuje vděčnost osudu, že je zdravý, ale i to, že může být prospěšný pro druhé. Je mi s vámi prostě hezky a to není málo. Pražskou pouť jsem si neužila, paní mi padala z vozíku, musela jsem stále být v pozornosti kolem ní, ale ona byla velmi spokojená a to bylo hlavní.

Magdalena Ria

  

Svatováclavská pouť 22. 9. 2018

Pouť s vámi byla, jak to nejlépe definovat, prostě byla jiná. Nevěděli jsme, co čekat, ale užili jsme si to a celou dobu do Prahy jsem se o pouti se ženou bavili. Rozhodně je to přínos pro společnost, zářila z vás (nebo z nastolené atmosféry) vyrovnanost a klid, což na nás působilo velmi pozitivně.

Zbyněk

 

Májová pouť Lipnice nad Sázavou 26.5.2018

Chtěla bych upřímně poděkovat za nesmírně příjemné a pozitivní putování, plné zajímavých okamžiků. Sama za sebe vnímám tento čas jako zastavení se v rychlém sledu pracovních povinností, smysluplné setkání se s přáteli i zklidnění v krásné přírodě.

Těší mě (a ráda předávám) pozitivní zpětné vazby od přátel z Medou. Pro někoho je to více o poznávání nových lidí, pro někoho vzácná možnost  trávit čas mino rodinu, pro někoho příležitost bezpečného putování krajinou. Pro všechny pak velký krok k dospělosti. Právo na to „dospět" jakkoliv se nám to zdá samozřejmé, pro určitou skupinu lidí samozřejmé není. Jsou to právě lidé s mentálním postižením, kde hrozí nebezpečí, že bez podpory zvenčí by  mohli zůstat věčnými dětmi. A v neposlední řadě je to pro ně (vlastně pro nás všechny) další pozitivní zkušenost. Vždyť to, jak smýšlíme o druhých, o svém okolí, o událostech v našem životě a o sobě samých nás velmi ovlivňuje – tvoří naši realitu. A tahle realita je úžasná :)

Zuzka Žaloudková, CDS Medou, z.s.


Pouť se mi líbila, mohl jsem si během putování velmi příjemně a uvolněně popovídat, což pro mne zatím byla spíše vzácnost. Jsem rád, že jsem mohl fotit, že jsme šli pěkným přírodním prostředím s větším podílem lesa, velmi se mi líbilo místo zastavení u rybníka s molem, a i závěrečné "cílové" místo s velkými ústy. Jsem rád, že jsem přispěl k úspěšnému vytlačení a i svezení tentokrát jediného vozíku v závěrečné části poutě. Líbila se mi celková příjemná a uvolněná atmosféra - to je pro mě osobně vždy dost podstatná složka vlastně každé akce, které se zúčastním, a tak jsem mohl celý den vnímat jako pohodový. Také jsem si opět povšimnul příznivého vlivu spolubytí zdravých osob a osob s různými typy větších limitů různého druhu.

Pavel

 

Děkuji za příjemně strávený den. Nemohu se zbavit pocitu, že s  každým účastníkem poutě jsem měla něco společného ať už se to týkalo mé minulosti, nebo současnosti. Jako bych byla od každého kousek. Takže to bylo velmi inspirativní.
 
Martina
 
 
 
Jako pokaždé, tak i tentokrát jsem byla velmi spokojená s poutí a velice mě mrzí, že se té příští nemohu zúčastnit. Ten den, který s poutníky prožiju, je pro mě vždycky něčím novým a nezapomenutelným. Jsem s vámi ráda a ráda zase půjdu. Přeji vám, aby se pouť vydařila a budu se těšit alespoň na fotky.
 
Míla

 

 

 

Seminář M. Brozmana formou kavárničky 13.4.2018

Váš nápad propojení zdravých a handicapovaných lidí mi přijde skvělý. Moc mě překvapilo jejich ohleduplné a milé "starání se" o naše pohodlí během kurzu. Děkujeme za výbornou zdravou čokoládu a za skvělé mufiny a další občerstvení. Vaše koncepce "kavárničky" se mi moc líbila a klidně bych za kávu a zákusek příště ráda zaplatila, protože vím, že peníze jdou na skvělý nápad a pro další rozvoj vašich aktivit :) Markéta

 

S dívkami kavárničky jsem byla velice mile překvapena a spokojená a bylo vidět, že je to pro ně důležité, když mají nějakou funkci. A nezávisle na vašem mailu jsem už v sobotu všem vychvalovala tento skvělý nápad :-) Určitě jsem pro, aby to na seminářích takto fungovalo. Vůbec mě to neobtěžovalo, spíše naopak. Bylo to milé zpestření. Kurz hodnotím jako vždy - perfektní organizace, žádných výtek k tomu opravdu nikdy nemám.Kurz se mi celkově líbil, jako vždy :-)  tak asi to je vcelku jasné :-) na takovéto kurzy chodí lidé, kteří se o tyto informace osobního rozvoje zajímají. Lenka

 

 Ke kavárničce nemám jedinou negativní připomínku :), jedním slovem : děvčata jsou dokonalá, tak jak jsou :),,,jsou plně v  přítomnosti a dávají do všeho lásku a ochotu.Ke kurzu jsem přistupovala bez očekávání :) , a jsem maximálně spokojena. Děkuji za Vaši práci a nadšení !

Dobrý den, konečně se dostávám k odpovědi na kurz s Michalem Brozmanem. Prostředí kurzu bylo velmi příjemné, organizace úžasná, mile mě překvapila starostlivá obsluha. Bylo vidět, že klientky nás obsluhovaly s nadšením a že si to užily. Určitě je přínosná kombinace zdravých a handicapovaných lidí, myslím, že pro obě strany. Všichni se máme co učit, přinejmenším se každý může zastavit a říct si za co je opravdu vděčný. Klientky byly moc milé a ochotné, připravily výborné občerstvení. Pokud mohu přispět nějakou radou, bylo by fajn, kdyby si klientky rozdělily mezi sebou stolečky, které budou obsluhovat a každá měla na starost třeba 5 lidí, než všichni všechny :-). Celkově jsem z kurzu odcházela s obrovským nadšením a další dva dny nedělala nic jiného než vypisovala datumy narození všech lidí kolem sebe. Je opravdu úžasné pochopit, proč se vlastně určití lidé chovají daným způsobem. Co je ale nejdůležitější, umět se zastavit sám nad sebou, pochopit se a přijmout i se svými negativy a začít pracovat na jejich odstranění. Myslím, že každý si z kurzu odnesl to, co potřeboval a že nás opravdu posunul o kus blíž k našemu nitru. Jsem moc vděčná za to, že jste kurz zprostředkovala a děkuji panu Brozmanovi za to, že je :-). Lenka 

 

 Velikonoční pouť 24.3.2018

Chtěla bych za všechny účastníky z Medou poděkovat za možnost zúčastnit se velikonočního putování. Cestou zpátky se naší společné akci z jejich strany dostalo hodně pozitivního hodnocení. Pro mě samotnou to byl nesmírně důležitý moment. Uvědomila jsem si, že právě touto cestou se skutečně realizuje cíl naší služby, tj. zapojení lidí s postižením do společnosti. V rámci služby můžeme "socializaci" připravovat, snažit se naučit se různé sociální situace přijímat a řešit, a podobně. Ale je to jenom začátek cesty. Ke skutečnému vzájemnému a oboustrannému přijetí dochází právě prostřednictvím aktivit v rámci poutí. Mgr. Zuzana Žaloudková, ředitelka CDS Medou Humpolec.

 

 Pouť na Zelenou Horu 13.1.2018

Na pouti s Kruhcentrem jsem byla zatím dvakrát a dozvěděla se o nich "náhodou". Hned po příjezdu do Medou , kde pouť začínala, mě překvapilo, jak jsou všichni milí a vstřícní, přestože mě vidí poprvé a já jsem se tu cítila "jako doma". Celý život jsem učila tělesnou výchovu na různých typech škol, ale s lidmi s handicapem jsem se zatím nesetkala. Asi nikdy nebudu tak hodná a vstřícná jako úžasná paní ředitelka Zuzka Žaloudková. Jak jednat s lidmi s handicapem se musím učit, nedotknout se, ale zároveň nelitovat a zbytečně je nešetřit. Nejsem introvert a neváhám se zeptat na cokoliv, co pro ostatní může být i trapné nebo netaktní. Možná právě toto je teď můj úkol. Každopádně z obou poutí jsem byla moc nadšená. Všem organizátorům patří velký dík, počasí neporučíš, a tak bych si možná stěžovala jen na zimu. Vážím si všech, kteří toto dělají o víkendech ve svém volném čase. Vždy ráda pomohu a pokud mě někdo vezme z Prahy, vždycky přijedu. Mgr.Dana Kurková, učitelka, t.č. v důchodu.

 

 Pouť Brdskými lesy 26.8.2017

Sobotní výlet byl super a moc se mi líbil, jsem ráda za výpravu. Občas jsem narazila na kamen protože   k Patrikovi je veliká zodpovědnost o Invalidu, tak to je taky soustředit se na něho a koukat po dalších cestě aby se nic nestalo.  Ale ono jo, se stalo,  já Patrika víc naklonila a spadla jsem, udělala jsem si něco s kolenem,  ale teď už to je dobrý,  mám radost že jsem ho dala zase nazpátek. Jsem ho narovnala a jsem byla moc  pyšná za to, že jsem ho dala nazpátek, narovnala. Děkuji  i ostatním že mi pomohli a to není vše. Cesta byla  moc hezká, tak hezká výprava, moc se mi tam líbilo, děkuji všem, i ta cukrárna ta byla nádherná.  Snad se uvidím zase znovu se všemi, který jsem tam viděla na tý výpravě. Se na další těším, děkuji všem . Evička 

 

Pro mě to bylo užitečné setkání poměrně různých lidí, kteří ale mají zároveň i něco společného. Vnímal jsem tam potenciál ke vzájemnému obohacování. Někdy se člověk při setkání s někým na pohled více "postiženým" (- ty uvozovky už budu asi používat pořád - teda než se mi zafixuje nějaký lepší výraz - třeba jiný, zvláštní, odlišný(?) ) trošku zastydí a má nový podnět a inspiraci, aby leccos nahlížel trochu jinak než dřív. Pavel

 

 Měla jsem možnost účastnit se pouze zahájení poutě, ale i to bylo pro mě velmi pozitivní zkušeností. Velmi oceňuji připravenou dopravu i přepravu poutníků a flexibilitu ve výběru trasy (znalost terénu). Uvítání poutníků bylo spontánní, a přesto jsem nezaregistrovala momenty, kdy by někdo nebyl vtažen a přijat poutnickou skupinou.Seznamování a představování každého účastníka s pomocí karet vnímám jako zpestření a pomoc lidem, kteří se nedokážou plně vyjádřit, potřebují vizuální podporu pro verbální sdělení. Zároveň byly karty velmi inspirativní a propojily už dopředu některé účastníky, pravděpodobně daly možnost ke sdílení a otvíraly tak téma hovoru.Naladění se a usebrání při zvuku tibetské mísy krásně naladilo na putování.Mluvila jsem s Vojtou, který se pouti účastnil,  a ptala se na to, jak pouť prožil a co pro něho znamenala. Cítil se užitečný a velmi se mu líbila skupina mladých lidí, se kterými se bavil. Martina Hazuková, Modrý domeček

 

 Pouť na Křemešník 13.5.2017

Velmi si vážím toho, jakou práci děláte. Ve vašem prostoru je cítit srdce všech. Pouť pro mě byla zajímavou zkušeností, která ještě "dobíhá" - zůstává v mém rejstříku jako jeden dílek puzzle. Děkuji za její organizaci. Blanka

 

Chtěli bychom vám poděkovat za to, že jsme se opakovaně mohli zúčastnit tak krásné akce, kterou je pro nás doprovázená pouť. V loňském roce jsme přišli trochu ze zvědavosti, chtěli jsme poznat Jana Bíma, lákala nás pouť, vidět nová místa, nové lidi.  Letos jsme se už těšili na známé z loňského roku, poznali jsme další obdivuhodné lidi a s nimi prožili úžasný den v krásné přírodě. Pokud nám to okolnosti dovolí, nevynecháme žádnou další pouť . Pelánovi

 

Tato pouť pro mě byla velmi silná. Silný prožitek bylo nečekané pohoštění v hájovně, které bychom nezažili, kdybychom se v počátku např. vzdali kvůli dešti. Při vzájemných hovorech vyplynuly mnohé změny, které se odehrávají v životech sobotních poutníků. Úžasný a silný zážitek byly pokroky Pavla, který tlačil svůj vlastní vozík. Mnoho emočních zážitků se odehrálo na osobní emoční rovině. Za pěkný průběh celé pouti patří velké díky vnímavému průvodci Janu Bímovi, přátelům z Medou  a všem účastníkům. Ivana 

  

Byla to pro mě nádherná pouť s úžasnými lidmi, užila jsem si spoustu krásných setkání. Třeba když mě vozíčkář Pája tlačil do kopce na svém vozíku. Naučila jsem se taky pár slov ve znakovém jazyce. Díky za to. Hodně deštivé počasí nás brzo stmelilo, díky omezenému počtu deštníků a pláštěnek jsme si byli rychle blízko. Lucka

 

 Pouť pro mě byla jednoznačně moc zajímavá. Za celý den jsem necítil nic negativního, stále se nesla pozitivní energie, kvůli tomu jsem se cítil celý den dobře. Ten den mi přinesl překvapení, že už mi hodně lidí rozumí. Dříve jsem cítil, že lidé často nevědí, co říkám. Výrazně mě zaujal Jirka. Byl velmi empatický. Mluvil se mnou o tom, že se musím podívat na internetu na možnosti své seberealizace – znám cizí jazyky, byla by škoda to zahodit a nevyužít. Naplnil mě pozitivní energií. Výborná byla organizace celé pouti, vše na sebe plynule navazovalo. Andrej Jaško

 

 

Pouť kolem Pavlova 15.10.2016

 Pro mě osobně nesmírně silná a bohatá pouť. Už od samého začátku mi bylo jasné, že ač jde o skupinovou pouť, i přesto bude velmi osobní. Svou pozornost při zahájení jsem nejprve věnoval vlastnímu vnitřnímu nastavení, které dávalo předzvěst intenzivním prožitkům s důvěrnými okamžiky. Byl jsem ponořen do světa bez hranic, kde nad prvním horizontem jsem se volně vznášel, stejně jako to vystihl Andrej. Příroda k nám vřele promlouvala a cesta byla vskutku kouzelná, místy i trochu mystická, lemována vodními studánkami a křížovou cestou s kapličkou. V průběhu poutě vzniklo několik vzájemných sepětí, které si troufám říci, daly vznik novým opravdovým přátelstvím. S naprostou pokorou upřímně děkuji všem zúčastněným za jejich autentickou přítomnost, zejména Ivance s Hankou za naprosto famózní organizaci s hlubokým přesahem a Honzovi za trefné vhledy. Bude mi velkou ctí se setkat na další pouti, směřující opět k nám samotným.Vřelé díky, srdečně všechny zdravím a těším se na další skvělou akci. Jirka Veselý   www.veselyjirka.cz 

 

  „Zpočátku jsem měl nedůvěru k tomu, jak vše proběhne. Ta se ale rychle rozplynula. Nás průvodce byl člověk, který mluví k jádru věci, tím mě zaujal. Vytáhl jsem si kartu „Samota“, která mi symbolizovala celý můj současný život. Kvůli řečovému handicapu způsobenému nehodou mám problémy s akceptací ve své rodině, protože mi hůře rozumí. Cítím se často sám. Na pouti mi opět přišlo, že lidé v Medou, jsou moje rodina. Ale i další lidé, které jsem tam poznal a kteří akceptují různé lidské handicapy s respektem, se vlastně stávají takovou širokou rodinou, která se může neustále rozšiřovat. Úžasná byla různá zastavení – pobyt v klášteře, jóga smíchu. Závěrečné povídání o mužsko-ženských vztazích bylo jakýmsi završením celého dne, protože i toto je moje současné téma.“ Andrej

 

 Pouť do Želiva 14. 5.2016

 „Na pouti byla skvělá, pozitivní nálada. Mám moc rád energii přírody. Na cestě mě zaujaly kvetoucí lišejníky, symbolizují pro mě nový růst. Jedním z přínosů pouti pro mě bylo poznání, jaká se vytvořila velká skupina lidí, kteří se dosud neznali a přesto si všichni určitým způsobem rozuměli, měli mnoho společných témat. Nejvíce mi utkvěl příběh účastnice, která prochází rozvodovým obdobím. Výborná byla jóga smíchu – spadly ze mě všechny stresy, působí jako obrovské uvolnění. Budu moc rád, když nás příště vyjde do přírody zase velká, pestrá skupina.“ Pavel

 Tato želivská pouť byla pro mne silným zážitkem. Byla naplněná radostí a bezstarostností, ale zároveň se během cesty objevila moje vnitřní závažná témata jako je téma lásky, radosti a s ní souvisejícím smutkem, opuštěním (vše má dvě strany mince) a zároveň i dary (tak, jak stálo na mé kartě), kterých si jsem vědoma, a užívám jich jen z části. Velmi děkuji za společnost všech lidí a moc na všechny vzpomínám. Bylo to úžasné. Děkuji.Martina

 „ Pouť se mi moc líbila. Sám také často a rád chodím do přírody. Nejvíce mě zaujala řeka, jak hučela, jaké vydávala zvuky.“ Dominik

 

 „Bylo to moc krásné a celou dobu se držela pohodová atmosféra. Líbilo se mi, jak jsem vezla vozík Páji, jak jsme ho převáželi přes řeku, čekali na ostatní i se ztratili. Líbila se mi skupina lidí, která se sešla. Zaujal mě klášter, společný oběd a zastavení na zmrzlině. Utkvělo mi povídání jedné z účastnic, která chtěla poznat, jak žijí lidé s handicapem.“ Nikola

 

 „Stali jsme se svědky nevšedního a nezapomenutelného zážitku. V průběhu pouti panovala mezi všemi zúčastněnými skvělá srdečná atmosféra. Velký dík panu Bímovi, který je bezesporu pozoruhodným člověkem a morální autoritou za jeho přístup. Jestliže naším hlavním úkolem je napomáhat k zapojení lidí s postižením do běžného života, společným putování jsme se k jeho naplnění hodně přiblížili. Mě osobně nesmírně zaujala jóga smíchu s Davidem, která ještě více znásobila radost, kterou jsme společně prožívali. Rádi bychom s naším centrem v budoucnu v podobných aktivitách pokračovali.“ Mgr. Zuzana Žaloudková - ředitelka CDS Medou 

 

„Různých poutí podnikám mnoho. Tato však byla jiná. Poprvé jsme šli společně lidé s handicapy a lidé zdraví (alespoň z vnějšího pohledu). Říkal jsem si dopředu, jak takovou pouť vést? Nakonec jsem se rozhodl, že ji povedu normálně. Bylo to dobře. Pouť krásně plynula a mezi účastníky se rychle šířila klidná radostná atmosféra. Zvláště, když nás podpořilo pěkné počasí. Nejsilnější zážitek pro mne bylo pozorovat paní ředitelku centr Medou v doprovodu Andreje. Přímo zářili. Těším se na příští podobnou akci. Děkuji Ivance Kmochové a Medou za zorganizování této krásné akce.“  Jan Bím – průvodce poutí
 

„…Moc děkuji za dnešní pouť. Bylo to něco opravdového, nefalešného. VELMI děkuji za tuto zkušenost. Opravdu si vás vážím. Teším se na další setkání. Konečně potkáváme lidi, kteří jsou ...takoví jací jsou. Děkuji“ Martina


„Bylo to moc prima, unavená, ale stálo to za to!!!! Díky.“ Jarmila

 

 „….ještě stále ve mě doznívají krásné pocity ze sobotní pouti…“ David

 

  „Děkuji, bylo to skvělý, líbila se mi rodinná a slunečná atmostéra. Ráda vyrazím příště znovu.“ Jana

  

O nás

Kruhcentrum, z. s
IČ: 02072491
Mírová 1247, 396 01  Humpolec 
Tel:   736 442 694, 776 780 801
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
BANKOVNÍ SPOJENÍ
Fio banka,a.s., číslo účtu: 2501138648/2010
Facebook logo

Newsletter