Tipy a zkušenosti

NIKDY SE NEVZDÁM

Renata Kronowetterová (36 let) je koučka, spisovatelka a motivační spíkr. Má za sebou dlouhou cestu, která byla chvílemi jako na houpačce. Při studiu na vysoké škole se kvůli nehodě ocitla na vozíku, čtyřiadvacet hodin denně trpěla bolestmi. Jak svou situaci zvládla?

NESTANDARDNÍ DĚTI

Na svých seminářích se stále častěji setkávám s ženami (někdy i s muži), které vypráví o tom, že mají „nestandardní“ dítě, jak to vyjádřila jedna klientka. Spektrum „nestandardnosti“ jde od ADHD příp. ADD, tedy o tzv. „hyperaktivní“ děti, přes diagnostikovanou lehkou mozkovou dysfunkci LMD a poruchy autistického spektra, až po těžší formy genetických poruch.

MOŽNOST VOLBY

Proč se některé věci dějí tam, kde by to nikdo nečekal a naopak, kde se dá předpokládat, že se stanou, je všechno v pořádku? Ano, mluvím o tom, proč se někde narodí dítě s postižením a jinde ne. Každý, kdo s tímto přišel do styku si jistě na počátku, a ne jednou, položil otázku „proč právě my?“.

INTEGRACE - A PROČ NE?

Bylo to opravdu těžké rozhodování. Simonka byla druhým rokem ve zvláštní škole. Původně se zdálo, že vše už bude jen takřka skvělé. Měla ještě náskok ze základky, takže známky výborné, její sebevědomí tudíž rostlo závratnou rychlostí. Paní učitelka si ji velmi oblíbila, vždyť se náhle stala tahounem třídy. A nebe bylo bez mráčků.

O nás

Kruhcentrum, z. s
IČ: 02072491
Mírová 1247, 396 01  Humpolec 
Tel:   736 442 694, 776 780 801
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
BANKOVNÍ SPOJENÍ
Fio banka,a.s., číslo účtu: 2501138648/2010
Facebook logo

Newsletter