Využití pro firmy

DOPROVÁZENÁ POUŤ S LIDMI S HANDICAPEM JAKO FIREMNÍ TEAMBUILDING

 

Všichni známe klasické teambuilldingové akce, kde se učíme „tahat za jeden provaz“, nastavovat si hodnoty, uvědomovat si společné budování firmy.

Často se  však jedná o  umělou aktivitu s krátkodobým efektem..

 

Nabízíme hodnotnou aktivitu pro trvalý rozvoj firemních hodnot, kterou můžete  navíc využít i v rámci ekonomické výhodnosti -  

DOPROVÁZENOU POUŤ PŘÍRODOU S LIDMI S HANDICAPEM  ZA PODPORY A VEDENÍ ZKUŠENÉHO PRŮVODCE.

 

Co je doprovázená pouť?

Doprovázená pouť se pohybuje mezi koučinkem, terapií a vlastní introspekcí. Využívá zrcadlení přírody, zrcadlení a interakce ostatních účastníků, technik práce s myslí i aktivního fyzického pohybu.

V přírodě dochází k automatickému přeladění vnímání světa. Podvědomě na vás působí harmonizace přírodních sil.

Zároveň se vám dostává mnoha znamení, varování či ponouknutí, která v běhu každodenního života obvykle nezaznamenáme.

Pohybujete-li se po celý den v korporátní či jiné společnosti, dostáváte úkoly, plníte tabulky, hledáte cesty k větší výkonnosti, větším ziskům – jste v situaci, kdy energii pouze vydáváte.

Zpět vám jde finanční odměna. Je to jednorázový přísun energie. Vydáváte soustavně. Pouť není mentoring, dává prostor pro pomalejší, ale o to trvalejší vyplynutí odpovědí, zásadních zlomů ve vývoji.

To vše se děje díky pozornému naslouchání, vedení a strukturovanému hovoru průvodce v interakci s vámi.

Průvodce – je ten, kdo  pomáhá držet záměr pouti a kdo  vnímá  řeč přírody a upozorňuje na ni. Využívá mindfullnes technik, intuice, podobentví. 

Strukturovaným hovorem pomáhá hledat nové rozměry podnikání opřené o principy vycházející z osobních a firemních transformací.

Inspiruje se ve Vědomém Businessu, Moudrém businessu, Svobodné firmě a podobných nových principech, ale hledá i za použití selského rozumu a metaforických přenosů z jiných oblastí života. 

Proč lidé s handicapem – v jejich společnosti naprosto přirozeně zpomalíte tok myšlenek.  Přeladíte se na jiné vnímání světa, poznáváte jiný úhel pohledu.

Doprovází nás vždy jen lidé, kteří ve svém handicapu nezahořkli, jsou smíření se svým životem a objevili nové rozměry života. Tak jsme si vzájemně přínosem.

Vy tak máte možnost rozvinout svůj přirozený altruismus, vnést ryzí hodnoty do své firmy, napomoci srovnání hodnot svých zaměstnanců.

 Ekonomicky – díky lidem s handicapy je možno využít ekonomické výhodnosti a zahrnout celou akci do nákladů firmy, využít jako benefit pro zaměstnance či jako akci pro své obchodní partnery.

 Příprava chcete-li vytěžit z celé aktivity maximum,  vytvořte si záměr, s jakým na pouť půjdete. Pak pro vás bude mít mnohem větší přínos. Energie, kterou investujete do přípravy se mnohonásobně zhodnotí v energii, kterou poutí získáte.

Přínosy:

-          Přirozené a nenásilné stmelení kolektivu

-          Ujasnění priorit, hodnot, další cesty firemní strategie

-          Společenská odpovědnost vaší firmy

-          Ekonomická úspora „teambuildingové“ aktivity

-          Filantropie

-          Obrovský zpětný ráz na vaše zaměstnance

FOTOGALERIE POUŤ JARO 2016

FOTOGALERIE POUŤ PODZIM 2016

O nás

Kruhcentrum, z. s
IČ: 02072491
Mírová 1247, 396 01  Humpolec 
Tel:   736 442 694, 776 780 801
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
BANKOVNÍ SPOJENÍ
Fio banka,a.s., číslo účtu: 2501138648/2010
Facebook logo

Newsletter