JAK Z MYŠLENKY UDĚLAT AKCI

    7 AKČNÍCH NÁVYKŮ, JAK UVÁDĚT MYŠLENKY DO AKCE
    Nečekejte, až budou podmínky dokonalé!
    Staňte se mužem (ženou) činu!

Nečekejte, až budou podmínky dokonalé!

Pokud budete čekat na dokonalé podmínky k tomu, aby jste se do něčeho pustili, pravděpodobně nikdy nezačnete. Vždy zde bude něco, co není úplně ideální – až budete mít více času, až nebude tolik konkurence, až odrostou děti.... Ve skutečném světě není lepší okamžik ke startu něčeho nového, než právě teď.

Staňte se mužem (ženou) činu!

Cvičte se v uskutečňování věcí, nikoliv v přemýšlení o nich. Chystáte se začít hubnout, posilovat, cvičit? Máte skvělý nápad, jak vydělat peníze? Udělejte to dnes! Čím déle zůstávají nápady ve Vaší hlavě, tím slabší se stávají. Po několika dnech se stávají nejasné, trácí se Vaše nadšení a hledáte důvody, proč se do realizace mnohdy báječné myšlenky nepustit.

Čím více myšlenek uskutečníte, tím více přijde nových ještě mnohem úžasnějších. Buďte mužem(ženou) činu!

Samotné myšlenky úspěch nepřinesou

Myšlenky a nápady jsou důležité, ale pokud nejsou uvedeny do praxe, jsou bezcenné! Jedna průměrná realizovaná myšlenka je cennější než tucet geniálních nápadů odložených na někdy příště nebo na tu správnou příležitost. Pokud máte nápad, kterému věříte, jednejte!

Zažeňte strach

Všimli jste si, že nejhorší na mluvení na veřejnosti je čekání, až přijdete na řadu? I profesionální mluvčí a herci zažívají před vystoupením strach a trému. Nečekejte, neotálejte a postavte se strachu, nejistotě, trémě. Jak? Jednáním, akcí, činem!

Nastartujte Váš motor kreativity

Jedním z omylů je, že ke kreativní práci je třeba dostatek inspirace. Pokud chcete něco napsat, posaďte se a pište, položte pero na papír, využijte brainstorming, malujte – pohybem rukou se myšlenky dají do pohybu.

Žijte přítomností

Zaměřte se na tuto chvíli, nestarejte se o to, co Vás čeká zítra – jediný okamžik, který můžete ovlivnit je NYNÍ.

Staňte se lídrem

Pokud máte dobrou myšlenku, nečekejte až Vás někdo podpoří nebo se Vás naopak bude snažit odradit. Až se naučíte uvádět věci do pohybu, lidé Vás budou následovat.

 

 Zdroj: Picktgebrain.com

 

O nás

Kruhcentrum, z. s
IČ: 02072491
Mírová 1247, 396 01  Humpolec 
Tel:   736 442 694, 776 780 801
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
BANKOVNÍ SPOJENÍ
Fio banka,a.s., číslo účtu: 2501138648/2010
Facebook logo

Newsletter