12. 5. 2018 VLASTNÍ CESTA – ZROZENÍ

      

 

       Lektorka Alena Maršíková Fingerhutová

       Celodenní prožitkový seminář  - VLASTNÍ CESTA – ZROZENÍ  pod vlivem andělské energie.

       Motto: „Žij svůj život dle svých představ, jsi milován/a/“

       Sobota 12 .5. 2018 10:00 - 17.00 hod  Centrum MEDOU, z.s., U Nemocnice 692, Humpolec

 

Celodenní prožitkový seminář  - VLASTNÍ CESTA – ZROZENÍ  pod vlivem andělské energie.

Motto: „Žij svůj život dle svých představ, jsi milován/a/“

Život ovlivňují situace, kterými procházíme. Často můžeme mít pocit, že neustále cyklicky opakuje to stejné a upadáme postupně do rezignace. Pocit, že i přes naše pochopení a odpuštění se nic nemění, vyžaduje radikální změnu, na kterou potřebujeme sílu.

Tato ZMĚNA VYCHÁZÍ Z NITRA a  PODSTATOU ZMĚNY JE VLASTNÍ OSOBNÍ PROŽITEK a to je také základní tématem tohoto prožitkového semináře.

PROŽITKOVÝ SEMINÁŘ VLASTNÍ CESTAZROZENÍ  - je právě o tom,  abychom si UVĚDOMILI MOŽNOST ZVOLIT SI SVOU VLASTNÍ CESTU na základě svého vlastního osobního prožitku a andělé, jenž jsou součástí mého života, budou v přítomnosti nás všech  a budou nám pomáhat a promlouva k nám.

Co vás čeká:

-          Vrátíte se na úplný počátek svého současného života a odkryjete základní cíl, pro který jste zvolili právě tento život. Pod vlivem okolností a zkušeností, jichž jste se stali součástí,  došlo k zapomenutí toho základního cíle a vy jej opět odhalíte a vzpomenete si na něj.

-          Znovu se zrodíte tak, jak budete chtít vy a uvědomíte si to, co je vaší podstatou a darem. Uvědomíte si, kdo jste skutečně.

-          Po celý seminář budete napojeni na sebe samé a své pocity. Budete rozplétat situace, které se vám zdali být náročné a odhalíte, co bylo důvodem jejich náročnosti

-          Budete si tvořit nový vlastní příběh, neboť věřte, že jen vy víte, co je pro vás to dobré a jak máte žít, ale skutečně bez pocitu očekávání, netolerance, neodpuštění, nelásky, musu a pocitu objeti….. , to vše může být jen vaší minulostí a pokud by se v budoucnu něco z toho objevilo, budete vědět, jak učinit změnu.

-          Změny budou uskutečňovány za pomoci andělské energie

-          Budeme  meditovat, tvořit, cvičit, prožívat a to vše s volností v přítomnosti.

 

Slova lektorky:

Věřte, že učinit změnu je možné, ale jen na vás je, jestli vstoupíte na vlastní cestu a opět se zrodíte, anebo půjdete nynější cestou, která je sice známá, ale možná ne vždy  příliš pohodlná a příjemná.

Srdcečně vás zvu na první lekci vaší VLASTNÍ CESTY, kterou andělé nazvali  ZROZENÍ a je startem pro váš spokojený život dle vašich představ, jež souzní s vaším srdcem a dobrým pocitem.

Andělé povedou mé kroky, ale i vaše, tak není možné přesně popsat, co prožijeme my všichni, jenž budeme přítomni.

Výsledek tohoto semínáře je ŽÍT POCIT ŠTĚSTÍ, KLID A VNITŘNÍ PŘIJETÍ SEBE SAMÝCH.

Věřte, že tento výsledek nebude prospěšný jen pro vás, ale i pro ty kolem vás, neboť jak je uvnitř, tak je venku. Jinak to nemůže být, tak pojďte šťastně spokojeně opět žít.

Není čas na čekání na potom, až se vám konečně bude hodit, abyste se věnovali sobě samým. Věřte, že není nic důležitějšího, než jste vy pro sebe samé. Není to sobectví, je to jen cesta k tomu, abychom žili s vnitřním smířením a s láskou k sobě samým a tím můžeme projevovat lásku i k druhým. Lásku bezpodmínečnou, všeobjímající.

Těším se na setkání se všemi, kdo chtějí skutečně žít přítomnost a své štěstí. 
Alena Maršíková Fingerhutová

 

S sebou si přineste – podložku na psaní, pohodlné oblečení, tužku, pastelky, nůžky

V průběhu semináře bude pauza na oběd.

Místo je nutné rezervovat nejpozději do 10.5.2018 na kontaktech: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 736 442 694

Cena: 1.111,- Kč . Vaše místo je rezervováno po zaplacení zálohy 311,- Kč na účet 2501138648/2010. Jako variabilní symbol uveďte svoje telefonní číslo. Záloha při odhlášení je vratná do 10.5.2018 do 12:00 hod. Při pozdějším odhlášení je záloha nevratná.

Místo konání: MEDOU, z.s., U Nemocnice 692, Humpolec

Čas: 10:00 – 17:00h

 

Více o lektorce:

Alena Maršíková Fingerhutová, www.amfia.cz

Terapeutka a lektorka, která používá plně vedení a komunikaci s anděly – channelling, jenž také učí formou seminářů.

Lektorka jógy – ranní lekce jógy v čajovně U Džoudyho, Praha

Autorka:

·         Knihy: „ Život pod křídly andělů“ (V knize je veden dialog formou vědomého channelingu (automatického psaní)), mezi anděly a autorkou. Je popsán osobní příběh autorky, ale i lidí, kteří za ní přichází, a chtějí od andělů pomoci. V knize jsou také poselství, která jsou anděly sesílána a jsou odpovědí na otázky, které se týkají důležitých oblastí života.)

·         Motivačního souboru „333rad pro šťastný život.“ (V souboru jsou moudré rady andělů, jež jsou oproštěny od lidských zkušeností a očekávání minulého.)

·         Terapeutické metody a meditačního CD “Kód štěstí.“ (Způsob, jak udržet svo energii v rovnováze.)

·         Energetické obrazy „ Kruhy andělského štěstí“

Více o těchto dílech najdete a možnosti jejich objednání na www.amfia.cz. Také si je budete moci na akci zakoupit.

 

 

O nás

Kruhcentrum, z. s
IČ: 02072491
Mírová 1247, 396 01  Humpolec 
Tel:   736 442 694, 776 780 801
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
BANKOVNÍ SPOJENÍ
Fio banka,a.s., číslo účtu: 2501138648/2010
Facebook logo

Newsletter