25. 10. 2017 KURZ SKUTEČNÉ SLUŽBY

        
         Larisa Francírková, koučka a konzultantka v českých i zahraničních společnostech,
         nabízí poprvé mimo Prahu svoji autorskou metodu Skutečné služby veřejnosti.
         Středa 25. 10. od 17:30h v Medou, z.s., U Nemocnice 692, Humpolec (vchod od hřbitovní zdi)
         Nově - zkrácená verze kurzu, cca 4h.
         O čem je skutečná služba? Více info v článku...  

 

 

 

Kurz je postaven na prožitku, péči a kvalitě - skutečné službě člověku, na možnosti individuálního koučinku s každým účastníkem, proto je omezen počet účastníků na 10 lidí.

O čem je Skutečná služba?

Slova paní Francírkové:

Věřím, že práce každého z nás může být smysluplně stráveným časem. V práci můžeme zažívat pocit naplnění i přes nepříznivé okolnosti, které se zdají být neovlivnitelné. K tomu je však třeba si uvědomit, jaký vy sami máte na danou situaci vliv a s odvahou jej použít. Možná se vám při čtení těchto řádků jeví tato proměna jako nereálná. Chápu, i já jsem obdobnými pochybnostmi prošla, ale přesto jsem se to rozhodla vyzkoušet. Odměnou za toto odhodlání mi byla vlastní spokojenost, nadšení mých klientů a radostná a efektivnější spolupráce s kolegy. To vše mělo také velmi pozitivní vliv na mé příjmy.

Naučte se, jak stát pevně ve své síle, jak bez obav, ale citlivě, komunikovat své názory a pozvolna proměňovat atmosféru svého pracovního prostředí. Každý z nás má možnost stát se nositelem změny a leaderem, který inspiruje ostatní, bez ohledu na pozici, kterou ve své práci zastává.

Možná jste již několikrát změnili svého zaměstnavatele či pozici, a přesto to stále není ono? Začněte znovu tvořit svůj pracovní život a udělejte si ho takovým, o jakém jste vždy snili. Poznejte cesty, díky nimž budete schopni dokázat i zdánlivě nemožné. Pokud v práci usilujete o reálnou změnu, pak je pro vás tento kurz ideálním vykročením k tomu, aby se vaše práce stala skutečnou službou. Službou sobě, klientům, kolegům i ostatním, s nimiž se v pracovním životě setkáváte.

 

Skutečná služba je
-    nekonvenční přístup k plnění pracovních povinností, který přináší pocit radosti a naplnění
-    cesta k dosažení skvělých finančních výsledků při zachování vnitřní spokojenosti
-    odhodlání komunikovat otevřeně i v náročných situacích
-    skutečný zájem o klienta
-    prostředek ke zvýšení loajality vašich zákazníků
-    návod, jak zůstat sám sebou a jak si práci užít
-    spoluzodpovědnost za dění v rámci firmy a aktivní účast na něm

Co Vám tento kurz přinese?
-    ujasníte si, kdy zažíváte pocit smysluplnosti a spokojenosti
-    dozvíte se více o sobě a o stavu, ve kterém jste schopni si svou práci užít
-    šanci na zlepšení vaší finanční situace
-    ujasníte si základní principy otevřené komunikace, která vám umožní zlepšit vztahy s vašimi kolegy a klienty
-    zjistíte, jak se stát skutečným leaderem a jak inspirovat ostatní


Co říkají o kurzu účastníci: http://www.skutecnasluzba.cz/
Zúčastnil jsem se jako pozorovatel podobného Larisčina kurzu pro naše obchodníky. Bylo krásné vidět, jak i ti největší „skeptici“ v týmu postupně roztávají a začínají se o obsah kurzu stále více zajímat. Nejde totiž o nějaké techniky, jak něco změnit navenek. Jde o hluboké otázky, které zajímají naprostou většinu z nás, a to nejen v práci. Jejich zodpovězení umožňuje uvolnění zamrzlé vnitřní energie a získání větší vnitřní svobody a síly. Jde o skutečné hodnoty, podle kterých se, ať chceme nebo nechceme, řídí ve skutečnosti náš život.
Stanislav Bernard, Rodinný pivovar BERNARD


Rozhovor s Larisou Francírkovou o její cestě a Skutečné službě můžete přečíst ZDE:  http://magazin.maitrea.cz

„ ….. svůj život jsem odkládala na spoustu „až“ a čekání na něj vyplňoval stres prokládaný tak zatraceně krátce trvající radostí z úspěchu a obavami z případného neúspěchu. Jednoho dne jsem si uvědomila, že právě tímto čekáním na změnu vnějších okolností svůj život meškám. Skutečná změna v prožívání štěstí může nastat pouze vědomou proměnou vnitřního nastavení sebe sama. Tím, že jsem se přestala upínat k vnějším projevům úspěchu  v budoucnosti a začala prožívat život s větší bdělostí a pozorností vůči přítomnosti, stala jsem se šťastnější a překvapivě i výkonnější…..Násobila se nejen má radost, ale nečekaně se zlepšily i mé obchodní výsledky….“

Larisa Francírková – vystudovala obor politologie a mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních věd UK. Po několikaletém působení ve státní sféře a v neziskovém sektoru pracovala 3 roky v oblasti telekomunikací (NOKIA) a pojišťovnictví (RENOMIA). Ve společnosti RENOMIA se věnovala 7 let lokálnímu a mezinárodnímu obchodu a následně se stala ředitelkou komunikace. V současné době působí již 6 let jako koučka a konzultantka v českých i zahraničních společnostech. Zaměřuje se zejména na oblast leadershipu a na řešení problematiky spojené se zvyšováním kvality služeb v různých oblastech obchodu a podnikání.

www.francirkova.cz

www.skutecnasluzba.cz


Cena kurzu: 900,-/osoba


Své místo rezervujte do 23. 10. 2017 na kontaktech: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 736 442 694.

 

Vaše rezervace je platná po uhrazení zálohy 500,-Kč do 23.10.2017 na účet 2501138648/2010. Jako variabilní symbol uveďte číslo telefonu a do poznámky SKSL + jméno a příjmení

 

Storno podmínky:

V případě, že zrušíte svoji účast do 23.10.2017, bude vám vráceno 50% zaplacené zálohy.
V případě, že zrušíte svoji účast po 23.10.2017, záloha je již nevratná.

 

 

O nás

Kruhcentrum, z. s
IČ: 02072491
Mírová 1247, 396 01  Humpolec 
Tel:   736 442 694, 776 780 801
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
BANKOVNÍ SPOJENÍ
Fio banka,a.s., číslo účtu: 2501138648/2010
Facebook logo

Newsletter