21. 02. 2020 CHUŤ ODPOUŠTĚT - ODPUŠTĚNÍ JE BRÁNA KE ŠTĚSTÍ

Přátelské setkání pod andělskými křídly - chuť odpouštět.

Odpuštění je brána ke štěstí.

21. 2. 2020

17h - 20h

VýStavní sál Muzea, Humpolec

Setkání s Alenou Maršíkovou Fingerhutovou na téma CHUŤ ODPOUŠTĚT - ODPUŠTĚNÍ JE BRÁNA KE ŠTĚSTÍ.

Kdy: 21. 2. 2020

V čase: 17h - 20h

Kde: Muzeum Dr. Aleše Hrdličky, budova na Dolním náměstí (vedle České spořitelny), Humpolec

Vstupné: 270,- Kč

Místo je nutné rezervovat nejpozději do 19. 2. 2020 na kontaktech:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na čísle 736 442 694.

Téma setkání je vždy aktuální a velmi potřebné. Necháme se provést tímto tématem paní Alenou skrze její přímá andělská sdělení.

 

Zde její pozvání:

Andělský vzkaz k tomuto přátelskému setkání:

Pokud neodpustíš, milý člověče, není možné kupředu se vydat a to, co je pro tebe připravené a prospěšné objevovat. Odpuštění je cesta ke štěstí a tomu věř, tak co zvolíš, milý člověče, cestu kupředu nebo se budeš dívat stále zpět.“

Těšíme se na setkání s těmi, jenž chtějí štěstí žít a své cíle a sny uskutečnit. S láskou vaši andělé, my vás ke štěstí rádi vedeme.

 

V našich životech procházíme různými situacemi některé prožijeme, jako plavbu na klidné mořské hladině a v tu chvíli jsme uvnitř i vně v harmonii. Avšak některé situace se pro nás mohou stát plavbou na rozbouřeném moři, kdy dozvuky bouře vnímáme uvnitř jako hněv, tlak, nepochopení, ublížení a pokud není včas uklidněno, pochopeno a odpuštěno dané situaci, problémy narůstají a začnou se objevovat problémy v oblasti vztahů, zdraví, sebedůvěry…

 

Pokud prožijeme něco, co není příjemné a neustále se k dané situaci vracíme, kdy vnímáme pocity zklamání, hněvu a nerovnováhy, tak jsme neodpustili a bráníme tím sobě samým žít v přítomnosti a věřte, že danou situaci budeme stejně potřebovat pochopit a odpustit, neboť se bude podobné opět objevovat a neodpuštění je zábrana k pozitivní změně. 

 

Proč odpustit? Odpuštění umožňuje hospodárně zacházet se svou životní energií. Pokud odpustíme, tak se čas stává naším přítelem a máme otevřený nový prostor pro tvorbu, vnímání svých přítomných pocitů, naše vztahy jsou harmonické, a i naše tělo a mysl je v harmonii, jsme zdravé a pohodové bytosti. Naše kroky jdou kupředu směrem k tomu, co chce naše duše a láskyplné srdce. 

 

Mnozí si mohou postesknout: „To se lehce řekne, ale jak na to?“ 

A právě proto přátelské setkání pod křídly andělů bude praktické, plné prožitků a uvolnění starého nepotřebného uvnitř vás. 

 

Jednoduše řečeno: Odložíte zátěž minulosti, abyste mohli žít štěstí v přítomnosti. 

 

Setkání, které bude vedeno anděly v přímém přenosu, je určené právě těm, jenž budou přítomni. Budete provedeni meditacemi a budou vám zodpovězeny otázky, které nebudou mnohdy ani vysloveny. 

 

S sebou si můžete přinést:

zelenou svíčku, papír nebo sešit (neboť některé informace budou k zaznamenání), tužku. Pokud vlastníte soubor 333rad pro šťastný život, afirmace Šťastná mysl – šťastný život, přineste si tyto pomůcky. Objevíte možnost, jak s nimi pracovat, abyste s chutí odpouštěli a mohli jste žít plně přítomnost a tím své štěstí. Pokud tyto pomůcky nemáte, nevadí, budou vám zapůjčeny.

 

Můžete si připravit otázky, které se týkají odpuštění, napsat je na papír a odevzdat při vstupu. Otázky budou zodpovězeny v průběhu setkání. 

 

Každý z přítomných obdrží na závěr osobní poselství, které jej může směrovat k pozitivním krokům v jeho životě.

 

Velmi se těšíme na setkání s vámi Alena Maršíková Fingerhutová a andělé

Lektorka Alena Maršíková Fingerhutová, je průvodce ke spokojené a šťastné duši, při své práci plně využívá komunikace s anděly a přijímá andělská poselství, která jsou určena nejen jednotlivcům. Za pomoci andělů vede klienty ke štěstí, které je provázeno dobrým pocitem, láskou a není ničím jiným podmíněné. Je lektorkou automatického psaní a jógy. Pořádá přátelská setkání na různá témata z oblastí osobního rozvoje. Pořádá Božské víkendy pro ženy, které vedou ženy k vnitřní a tím i vnější harmonii. Informace o nabídce, akcích na www.amfia.cz.

Je autorkou • Knihy Život pod křídly andělů • Motivačního souboru 333rad pro šťastný život. • Terapeutické metody a meditačního CD Kód štěstí. • Energetické a harmonizující omalovánky s motivačními texty    • Motivačního souboru 333rad pro šťastný život. Tyto produkty je možné na akci zakoupit. Více informací o akci, lektorce a její práci na www.amfia.cz

 

O nás

Kruhcentrum, z. s
IČ: 02072491
Mírová 1247, 396 01  Humpolec 
Tel:   736 442 694, 776 780 801
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
BANKOVNÍ SPOJENÍ
Fio banka,a.s., číslo účtu: 2501138648/2010
Facebook logo

Newsletter