13. 12. 2019 VÁNOČNÍ VYLADĚNÍ, PLÁN NA R. 2020

 

Přátelské setkání pod andělskými křídly
s Alenou Maršíkovou Fingerhutovou

17 - 20h Muzeum, Výstavní sál, Humpolec

Již tradičně se těsně těsně před vánoci setkáme s Alenou Maršíkovou Fingerhutovou v duchu vánočního ladění. Zastavíme se v předvánočním shonu a necháme se opečovávat a ladit laskavou atmosférou společného večera.

Pozvání k VÁNOČNÍMU VYLADĚNÍ si pro vás připravila sama lektorka:

Předvánoční čas je nádherným časem pro zastavení, zamyšlení, lásky v sobě otevření a právě v tomto čase bych vás ráda pozvala na "Předvánoční přátelské setkání pod křídly andělů", které mám možnost uskutečnit již 5. rokem v Humpolci. Věřím, že toto setkání bude jako vždy nádherné, jak veselé, tak trochu i vážné a …..přijďte zažít, neboť atmosféra se nedá popsat.

V tomto roce vás také čeká změna, neboť "Přátelská setkání pod křídly andělů.....", byla vždy krátká. Poprvé je setkání prodloužené na 3 hodiny. Budou to 3 hodiny, kdy zažijete naprostou přítomnost a odpoutáte se od shonu. Bude to setkání, kdy pocítíte spojení se svou duší a lásku v sobě plně rozproudíte.

Andělské sdělení:
"Rok se chýlí ke konci, pojďte jej s anděly zakončit. Nechte se pohladit. Nechte si od andělů poradit. Uvolněte svůj předvánoční shon a nechte rozeznít naplno v srdci svém láskyplný zvon. Budeme vzájemně propojeni, budeme vzájemně napojeni. Mnoho se bude dít a čas předvánoční si můžeme společně naplno zde užít." S láskou vaši andělé.

Co vás čeká:

  • PROPOJÍTE svou energii s energií andělů, která je skutečným pohlazením. Andělskou říší vás bude provázet Alena Maršíková Fingerhutová, srze kterou k vám budou andělé promlouvat, neboť její život je s anděly velmi úzce spojený a andělé jsou jí věrnými společníky na její cestě za poznáním.
  • NAHLÉDNETE pod závoj této nádherné a tajemné andělské říše. DOSTANETE odpovědi na otázky, které vás zajímají a andělské říše se týkají. Můžete své dotazy napsat na papír a odevzdat při vstupu. Dotazy budou zodpovězeny v závěru.
  • PROŽIJETE nejednu andělskou meditaci pro uvolnění a harmonizaci.
  • DOZVÍTE SE, jak je možné prožít rok 2020 s radostí a pozitivní myslí. Můžete si připravit tužku a papír, neboť bude i mnohé k zaznamenání.
  • BUDE vám PŘEDÁN DÁREK PRO ROZPROUDĚNÍ HOJNOSTI VE VAŠEM ŽIVOTĚ.
  • OBDRŽÍTE přímé OSOBNÍ andělské POSELSTVÍ na rok 2020  a zjistíte, jaké téma vás bude provázet v r. 2020.

Pokud chcete, přineste si s sebou větší bílou svíčku, která bude naplněna andělskou energií a následně její světlo prosvítí a zaplní váš domov nejen v době vánočních svátků.

Není nutné mnoho slov, přijďte si vše prožít. A jak již bývázvykem na setkání s anděly, čeká vás určitě i mnoho nečekaného, neboť andělé celou akci mají vždy pod svým dohledem a ve své režii. Velmi se těšíme na setkání s vámi. Alena Maršíková Fingergutová a andělé.

Své místo rezervujte do 11. 12. 2019 na kontaktech: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 736 442 694

Vstupné: 270,-

Alena Maršíková Fingerhutová - průvodce ke spokojené a šťastné duši. Při své práce lektora a terapeuta plné využívá komunikace s anděly a přijímá andělská poselství, která jsou určena nejen jednotlivcům. Za pomoci andělů vede klienty ke štěstí, které je provázeno dobrým pocitem, láskou a není ničím jiným podmíněné.

 

Je autorkou:
Knihy Život pod křídly andělů
Motivačního souboru 333 rad pro šťastný život
Terapeutické metody a meditačního CD Kód štěstí
Energetické a harmonizující omalovánky s motivačními texty.


Tyto produkty je možné na akci zakoupit.
Více informací na www.amfia.cz

 


 

 

O nás

Kruhcentrum, z. s
IČ: 02072491
Mírová 1247, 396 01  Humpolec 
Tel:   736 442 694, 776 780 801
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
BANKOVNÍ SPOJENÍ
Fio banka,a.s., číslo účtu: 2501138648/2010
Facebook logo

Newsletter